Vilniaus rajono
savivaldybė


1 dalis

Paieška

Posėdžių archyvas


Tarybos posėdis 2017-05-26   [2017-05-26]



Dėl darbotvarkės patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


1. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto padidinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


2. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 metų I ketvirčio biudžeto įvykdymo ataskaitos patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 1
Vasiliauskas Jonas,
Prieš: 0


3. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto asignavimų perskirstymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 20
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Bortko Kristyna, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 5
Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Lebrikienė Janina, Duchnevič Robert,
Prieš: 1
Vasiliauskas Jonas,


4. Dėl SĮ „Nemenčinės vaistinė“ 2016 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinio ir pelno (nuostolio) paskirstymo patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


5. Dėl žemės mokesčio tarifų 2018 metams nustatymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


6. Dėl viešame aukcione parduodamo Vilniaus rajono savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo, patvirtinto Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. T3-84, pakeitimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


7. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės socialinio būsto, kaip savivaldybės būsto fondo dalies, 2017 m. sąrašo pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


8. Dėl pastato, esančio Vilniaus r. sav., Marijampolio sen., Marijampolio k., Pušų g. 10, paskirties keitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


9. Dėl buto Vilniaus r., Kalvelių sen., Kalvelių k., Sodų g. 28-11, pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


10. Dėl buto Vilniaus r., Marijampolio sen., Rakonių k., E. Fedorovič g. 1-11, pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


11. Dėl buto Vilniaus r., Nemenčinės m., Bažnyčios g. 16-1, pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


12. Dėl turto perdavimo biudžetinei įstaigai Vilniaus r. Pagirių muzikos mokyklai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


13. Dėl turto perdavimo panaudos pagrindais VšĮ Vilniaus rajono centrinei poliklinikai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


14. Dėl kai kurių Vilniaus rajono ugdymo įstaigų vidaus struktūros pertvarkymo ir reorganizavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 21
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 3
Bortko Kristyna, Šatas Algis, Duchnevič Robert,
Prieš: 4
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras,


15. Dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų veiklos vasaros metu   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 1
Vasiliauskas Jonas,
Prieš: 0


16. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų didžiausio leistino pareigybių skaičiaus nustatymo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Bortko Kristyna, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 4
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras,
Prieš: 0


17. Dėl mokyklinio autobuso perėmimo Vilniaus rajono savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


18. Dėl turto perdavimo Vilniaus rajono Čekoniškių pagrindinei mokyklai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


19. Dėl turto perdavimo Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 1
Karosas Gintaras,
Prieš: 0


20. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų vadovų 2016 metų veiklos ataskaitų   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 21
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 3
Bortko Kristyna, Šatas Algis, Duchnevič Robert,
Prieš: 4
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras,


21. Dėl Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos materialiojo turto panaudos su Vilniaus rajono Rudaminos seniūnijos bendruomenės centru   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


22. Dėl mokinių priėmimo į Vilniaus rajono neformaliojo vaikų švietimo mokyklas ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


23. Dėl mokesčio už neformalųjį vaikų švietimą ir formalųjį švietimą papildantį ugdymą Vilniaus rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo (muzikos ir meno) mokyklose nustatymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


24. Dėl vaikų priėmimo į Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 21
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 3
Bortko Kristyna, Šatas Algis, Duchnevič Robert,
Prieš: 5
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras,


25. Dėl socialinės priežiūros paslaugų teikimo besimokantiems vyresniems kaip 18 metų asmenims, likusiems ir toliau gyventi tuose pačiuose socialinės globos namuose, bendruomeniniuose vaikų globos namuose ar šeimynose tvarkos aprašo patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


26. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės kontrolieriaus Jano Sinickio valstybės tarnybos pratęsimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 22
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 1
Želnys Artūras,
Prieš: 6
Karosas Gintaras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Šatas Algis, Duchnevič Robert,


27. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų vadovų darbo apmokėjimo sistemos patvirtinimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


28. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


29. Dėl ilgalaikio turto perdavimo biudžetinei įstaigai Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkciniam kultūros centrui   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


30. Dėl projekto „Vaikų žaidimo aikštelių įrengimas Vilniaus rajono seniūnijose (Nemėžio, Marijampolio, Pagirių, Rudaminos ir Riešės)“ įgyvendinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


31. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016 gegužės 27 d. sprendimo Nr. T3-206 „Dėl projekto „Maišiagalos Tradicinių amatų centro viešosios erdvės sutvarkymas“ įgyvendinimo“ patikslinimo ir papildymo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


32. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 31 d. sprendimo Nr. T3-117 „Dėl Vilniaus rajono savivaldybės lankytinų vietų sąrašo patvirtinimo“ papildymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


33. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. T3-130 patvirtintų Vilniaus rajono daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų savininkų bendrijų valdymo organų, jungtinės veiklos sutartimi įgaliotų asmenų ir savivaldybės vykdomosios institucijos paskirtų bendrojo naudojimo objektų administratorių veiklos, susijusios su įstatymų ir kitų teisės aktų jiems priskirtų funkcijų vykdymu, priežiūros ir kontrolės taisyklių pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


34. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos sudarymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 21
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Bortko Kristyna, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 7
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Šatas Algis, Duchnevič Robert,
Prieš: 0


44. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Bezdonių sen., Bezdonių mstl., Liepių k., Arvydų k., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


45. Dėl žemės sklypo (kad. Nr. 41900200:154), esančio Vilniaus r. sav., Kalvelių sen., Kalvelių k., Vilniaus g. 13, formavimo ir pertvarkymo projekto   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


47. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41320600:164, kad. Nr. 41320600:168 ir kad. Nr. 41320600:172), esančių Vilniaus r. sav., Maišiagalos sen., Gudelių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


48. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41620400:1204), esančio Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Stankutiškių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


49. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41620400:565 ir kad. Nr 41620400:734), esančių Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Skaidiškių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


50. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41620400:932, kad. Nr 41620400:1083 ir kad. Nr. 41620400:521), esančių Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Skaidiškių k. ir Paliepių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


51. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41620400:551, kad. Nr 41620400:577, kad. Nr. 41620400:616, kad. Nr. 41620400:639, kad. Nr. 41620400:1071, kad. Nr. 41620400:1081), esančių Vilniaus r. sav., Nemėžio sen., Skaidiškių k. ir žemės sklypų (kad. Nr. 41620400:642, kad. Nr. 41620400:1909), esančių Stankutiškių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


52. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41170700:5006), esančio Vilniaus r. sav., Riešės sen., Didžiosios Riešės k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


53. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41100300:719 ir kad. Nr. 41100300:721), esančių Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Papiškių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


54. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015-02-19 sprendimo Nr. T3-72 „Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41100800:205 ir kad. Nr. 41100800:644), esančių Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Gineitiškių k., detaliojo plano patvirtinimo“ 2.2 punkto pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


55. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto sudėties pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


57. Dėl gatvių pavadinimų (35-43) projektai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0