Vilniaus rajono
savivaldybė


1 dalis

Paieška

Posėdžių archyvas


Tarybos posėdis 2017-07-28   [2017-07-28]



Dėl darbotvarkės patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 2
Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras,
Prieš: 0


1. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2016 metų biudžeto įvykdymo ataskaitos patvirtinimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 23
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Augūnas Vaidas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 3
Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras,
Prieš: 0


2. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto padidinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


3. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto asignavimų perskirstymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 23
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Augūnas Vaidas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 1
Želnys Artūras,
Prieš: 1
Vasiliauskas Jonas,


4. Dėl Vilniaus rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto perdavimo panaudos pagrindais laikinai neatlygintinai valdyti ir naudotis tvarkos aprašo pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 1
Vasiliauskas Jonas,
Prieš: 0


5. Dėl viešame aukcione parduodamo Vilniaus rajono savivaldybės nekilnojamojo turto ir kitų nekilnojamųjų daiktų sąrašo, patvirtinto Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. T3-84, pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 23
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Augūnas Vaidas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


6. Dėl Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro ilgalaikio turto perdavimo Vilniaus rajono savivaldybės administracijai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


7. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Vilniaus vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų nustatymo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


8. Dėl ekstremalaus įvykio Vanaginės k., Vilniaus r. metu išsiliejusių teršalų surinkimo ir utilizavimo išlaidų finansavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


9. Dėl Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Vilniaus rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


20. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Rudaminos sen., Rudaminos k., Gamyklos g., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


21. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Pašilaičių k., Gineitiškių k., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


22. Dėl techninės klaidos ištaisymo Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016-04-29 sprendimo Nr. T3-175 1 punkte   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


23. Dėl AB „Vilniaus paukštynas“ Dusinėnų aikštelėje esančiose paukštidėse planuojamos ūkinės veiklos galimybių   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 2
Želnys Artūras, Šatas Algis,
Prieš: 0


24. Dėl AB „Vilniaus paukštynas“ Kalviškių aikštelėje esančiose ir naujai statomose paukštidėse planuojamos ūkinės veiklos galimybių   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 2
Želnys Artūras, Šatas Algis,
Prieš: 0


25. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41170700:5005), esančio Vilniaus r. sav., Riešės sen., Didžiosios Riešės k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


26. Dėl kitos paskirties - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos žemės sklypo (kad. Nr. 41700800:174), esančio Vilniaus r. sav., Riešės sen., Žalesos k., Kalnų g. 16, detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


27. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41100300:709), esančio Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Papiškių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


28. Dėl gatvių pavadinimų (10-19) projektai   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


29. Papildomas klausimas   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Vasiliauskas Jonas, Augūnas Vaidas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita,
Susilaikė: 2
Želnys Artūras, Šatas Algis,
Prieš: 0