Vilniaus rajono
savivaldybė


1 dalis

Paieška

Posėdžių archyvas


Tarybos posėdis 2019-02-22   [2019-02-22]



Dėl darbotvarkės patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


1. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2019-2021 m. strateginio veiklos plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 23
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Klimaševskaja Edita, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 1
Duchnevič Robert,
Prieš: 1
Šatas Algis,


2. Dėl projektų, finansuotinų pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „ Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1- TID-R-511 priemonę „ Vietinių kelių vystymasis‘‘ įgyvendinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


3. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2019 metų biudžeto patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 20
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina,
Susilaikė: 3
Karosas Gintaras, Jurgilas Petras, Duchnevič Robert,
Prieš: 3
Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Šatas Algis,


4. Dėl negyvenamųjų patalpų, esančių Vilniaus r. Sav., Nemenčinės m., Bažnyčios g. 21, nuomos   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


5. Dėl UAB Vilniaus rajono profilaktinė dezinfekcijos stotis“   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


6. Dėl patalpų perdavimo pagal panaudos sutartį asociacijai Vilniaus rajono vietos veiklos grupei   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


7. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės socialinio būsto, kaip Savivaldybės būsto fondo dalies, 2018 m. sąrašo pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


8. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės būsto fondo ir socialinio būsto, kaip Savivaldybės būsto fondo dalies, 2019m. sąrašų patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


9. Dėl ūkio paskirties pastato Vilniaus r., Paberžės sen., Marijampolio k., pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


10. Dėl Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico Gimnazijos materialiojo turto perdavimo pagal panaudos sutartį Rudaminos Seniūnijos bendruomenės centrui   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


11. Dėl pritarimo dalyvauti projekte „ Mokinių ugdymosi pasiekimų gerinimas diegiant kokybės krepšelį“   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


12. Dėl ikimokyklinio ugdymo grupės Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos Rastinėnų pagrindinio ugdymo skyriuje steigimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Nepriimtas
Už: 8
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Šatas Algis, Duchnevič Robert, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 19
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Klimaševskaja Edita,


13. Dėl ikimokyklinio ugdymo grupių Vilniaus r. Riešės Šv. Faustinos Kovalskos pagrindinėje mokykloje steigimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Nepriimtas
Už: 8
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Šatas Algis, Duchnevič Robert, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 19
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Klimaševskaja Edita,


14. Dėl pirmos klasės ir priešmokyklinio ugdymo grupės lietuvių ugdomąja kalba steigimo Mickūnų Gimnazijoje adresu- Mickūnų g. 2B, Mickūnų k., Mickūnų sen., Vilniaus r.   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Nepriimtas
Už: 7
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Šatas Algis, Duchnevič Robert, Tamašauskienė Gražina,
Susilaikė: 1
Zinkevičius Vytautas,
Prieš: 19
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Klimaševskaja Edita,


15. Dėl Vilnius rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos 2019 metų priemonių patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


16. Dėl planšetinių kompiuterių perdavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 1
Želnys Artūras,


17. Dėl Vilniaus rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano atnaujinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


18. Dėl Prūdiškių Socialinės globos namų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo ir subsidijavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 1
Karosas Gintaras,
Prieš: 1
Želnys Artūras,


19. Dėl UAB „Nemenčinės komunalininkas“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo ir subsidijavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 1
Karosas Gintaras,
Prieš: 2
Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras,


20. Dėl UAB „Nemėžio komunalininkas“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainų nustatymo ir subsidijavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 1
Karosas Gintaras,
Prieš: 2
Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras,


21. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės pavaldžių asmens sveikatos priežiūros įstaigų, kurioms suteiktas skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas, sąrašo patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


22. Dėl investicinio projekto „ Ambulatorinių kardiologijos sveikatos priežiūros paslaugų technologijų atnaujinimas VŠĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje“ patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


23. Dėl teritorijos, esančios Vilniaus r. Sav., Nemenčinės m. sen., Nemenčinės m., nuosavybės teisėms atkurti į turėtą žemę, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


24. Dėl savivaldybės dalies, esančios Vilniaus r. Sav., Maišiagalos sen., Masionių vs., Pavydokų k. ir Avižienių sen., Ežeraičių k., Aleksandravo k., Laidagalių k., vietovės lygmens bendrojo plano rengimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


39. Dėl gatvių pavadinimų (25-38) projektai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


40. Papildomas klausimas   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Duchnevič Robert, Klimaševskaja Edita, Tamašauskienė Gražina, Zinkevičius Vytautas,
Susilaikė: 0
Prieš: 0