Vilniaus rajono
savivaldybė


1 dalis

Paieška

Posėdžių archyvas


Tarybos posėdis 2016-09-30   [2016-09-30]



Dėl darbotvarkės patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


1. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2016 metų I pusmečio biudžeto įvykdymo ataskaitos patvirtinimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 1
Vasiliauskas Jonas,
Prieš: 0


2. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2016 metų biudžeto padidinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


3. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2016 metų biudžeto asignavimų perskirstymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 1
Vasiliauskas Jonas,


4. Dėl buto Vilniaus r., Juodšilių sen., Valčiūnų k., stoties g. 11-2 pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


5. Dėl buto Vilniaus r., Rudaminos sen., Kalviškių k., Europos Tarybos g. 6-2 pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


6. Dėl gyvenamojo namo Vilniaus r., Bezdonių sen., Arvydų k., Liepų g. 9a su priklausiniais pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


7. Dėl savivaldybės turto perdavimo panaudos pagrindais asociacijai Riešės bendruomenei   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


8. Dėl savivaldybės įmonės Vilniaus rajono autobusų parko savininko kapitalo padidinimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


9. Dėl važiavimo išlaidų kompensavimo VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ globotiniams, vykstantiems ugdytis   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


10. Dėl mokyklinių autobusų perdavimo Vilniaus rajono Paberžės šv. Stanislavo Kostkos, Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijoms, Medininkų šv. Kazimiero vidurinei, Kyviškių pagrindinei mokykloms   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


11. Dėl turto perdavimo Vilniaus rajono Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


12. Dėl važiavimo išlaidų kompensavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


13. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Vilniaus rajono profilaktinė dezinfekcijos stotis“ įstatų patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


14. Dėl projektinių pasiūlymų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonę ,,Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ pateikimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


15. Dėl finansinių įsipareigojimų įgyvendinant projektą „Daugiabučių namų ir savivaldybių viešųjų pastatų modernizavimo skatinimas“   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


16. Dėl ilgalaikio turto perdavimo biudžetinei įstaigai Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkciniam kultūros centrui   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


17. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendradarbiavimo sutarties pasirašymo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


21. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. nr. 41030300:93), esančio Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bajorų k., Jono Karolio Chodkevičiaus g. 65, detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


22. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. nr. 41030200:1960), esančio Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Raisteniškių vs., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


24. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41030200:2196), esančio Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Saldenės k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


25. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41030100:1304), esančio Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Pikutiškių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


26. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41541900:409), esančio Vilniaus r. sav., Marijampolio sen., Naujųjų Piktakonių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


27. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41701000:17 ir kad. nr. 41701000:532), esančių Vilniaus r. sav., Riešės sen., Kermušiškių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


28. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41170700:5086, kad. Nr. 41170700:5087, kad. Nr. 41170700:5088, kad. Nr. 41170700:5089, kad. Nr. 41170700:5090, kad. Nr. 41170700:5092, kad. Nr. 41170700:5093, kad. Nr. 41170700:5095, kad. Nr. 41170700:5098, kad. Nr. 41170700:5099 ir kad. Nr. 41170700:5100), esančių Vilniaus r. sav., Riešės sen., Didžiosios Riešės k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


29. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41420400:226), esančio Vilniaus r. sav., Šatrininkų sen., Šatrininkų k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


34. Dėl gatvių pavadinimų (18-20) projektai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Rekst Marija, Mincevič Jan Gabriel, Olševski Česlav, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Filipovič Ivan, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 0
Prieš: 0