Vilniaus rajono
savivaldybė


1 dalis

Paieška

Posėdžių archyvas


Tarybos posėdis 2017-01-27   [2017-01-27]



1. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015-04-24 sprendimo Nr. T3-143 „Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos komitetų sudarymo“ dalinio pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 30
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


2. Dėl kreipimosi į Lietuvos Respublikos Seimą ir Lietuvos Respublikos Vyriausybę   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 22
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 4
Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Jurgilas Petras, Šatas Algis,
Prieš: 4
Vasiliauskas Jonas, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Gaidamovič Albert,


3. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016-09-30 sprendimo Nr. T3-352 „Dėl ilgalaikio turto perdavimo biudžetinei įstaigai Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkciniam kultūros centrui“ 1.1 punkto pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


4. Dėl projekto „Socialinės globos namų senyvo amžiaus žmonėms įrengimas Vilniaus rajono savivaldybės Kalvelių seniūnijos Didžiosios Kuosinės kaime“ įgyvendinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 1
Jurgilas Petras,
Prieš: 0


5. Dėl projekto „Apšvietimo inžinerinių tinklų atnaujinimas ir plėtra Vilniaus r. Maišiagalos sen. Karvio k.“ įgyvendinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


6. Dėl projekto „Pietryčių Lietuvos turizmo maršrutas“ įgyvendinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


7. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 metų I pusmečio viešųjų darbų programos patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


8. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės būsto fondo ir socialinio būsto, kaip savivaldybės būsto fondo dalies, 2017 m. sąrašų patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


9. Dėl Vilniaus rajono keleivinio transporto tarifų ir kainų tvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


10. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015 m. kovo 27 d. sprendimo Nr. T3-76 „Dėl parduodamų savivaldybės būstų ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų sąrašo sudarymo“ pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


11. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2013 m. birželio 28 d. sprendimo Nr. T3-225 „Dėl laikinų prekybos (paslaugų teikimo) vietų įrengimo ir eksploatavimo konkurso organizavimo nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


12. Dėl Marijampolio seniūnijos ilgalaikio nekilnojamojo turto nurašymo ir likvidavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


13. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės administracijos seniūnijų ilgalaikio materialiojo turto, pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti, nurašymo ir likvidavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


14. Dėl pastato, esančio Vilniaus r. sav., Kalvelių sen., Didžiosios Kuosinės k., paskirties pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


15. Dėl buto Vilniaus r., Nemenčinės sen., Pailgės k., Parčevskių g. 101-1 pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


16. Dėl buto Vilniaus r., Juodšilių sen., Prūdiškių k., Prūdiškių g. 47-6 pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


17. Dėl namų bendrijos „Klevinės linai“ žemės mokesčio   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 1
Vasiliauskas Jonas,
Prieš: 0


18. Dėl Darjušo Borusevičiaus nekilnojamojo turto mokesčio   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


19. Dėl V. Stasiulio žemės mokesčio   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


20. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondo nuostatų pakeitimo ir papildymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


21. Dėl Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero, Valčiūnų, Zujūnų vidurinių mokyklų pavadinimų pakeitimo ir nuostatų patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 22
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 7
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Gaidamovič Albert,
Prieš: 0


22. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015 rugpjūčio 21 d. sprendimo Nr. T3-354 „Dėl Vilniaus rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudėties ir nuostatų patvirtinimo“ dalinio pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 1
Vasiliauskas Jonas,


23. Dėl Vilniaus r. Pagirių muzikos mokyklos nuostatų patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


24. Dėl Šeimos ir vaiko gerovės centre teikiamų atlygintinų paslaugų kainų nustatymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


25. Dėl Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centre teikiamų atlygintinų paslaugų kainų nustatymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


26. Dėl maksimalių socialinės globos išlaidų finansavimo dydžių nustatymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


27. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės teritorijos dalies „U“ žemės naudojimo funkcinės zonos Avižienių, Juodšilių, Nemėžio, Pagirių, Riešės, Rudaminos ir Zujūnų seniūnijoje susisiekimo komunikacijų schemos patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


28. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Nemėžio komunalininkas“ šilumos kainos dedamųjų pirmiesiems šilumos bazinės kainos dedamųjų galiojimo metams nustatymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


29. Dėl Vilniaus rajono šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


37. Dėl Kunigaikščių Goštautų kel., Rapolo Slizienio g. pavadinimo suteikimo Vilniaus r. sav., Riešės sen., Liubavo k.; Aitvarų g. pavadinimo suteikimo Vilniaus r. sav., Riešės sen., Pašilių k.; Rapolo Slizienio g. pavadinimo suteikimo Vilniaus r. sav., Riešės sen., Skapiškių vs.; Skapiškių g. pavadinimo keitimo į Rapolo Slizienio g. pavadinimą Vilniaus r. sav., Riešės sen., Ažulaukės k.   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


38. Dėl Gulbių g. pavadinimo suteikimo ir Jadvygiškių g. trasos sutrumpinimo Vilniaus r. sav., Riešės sen., Jadvygiškių k.; Putinų g. pavadinimo suteikimo Vilniaus r. sav., Riešės sen., Eitminų k., Ryliškių vs., Žudiškių k.; Žirgų g. trasos pratęsimo Vilniaus r. sav., Riešės sen., Raudondvario k.   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


39. Dėl Kunigo Mykolo Dluskio g. pavadinimo suteikimo Vilniaus r. sav., Rukainių sen., Mykoliškių k., Rukainių k.   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


41. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Kalvelių sen., Pakenės k., Kuosinės k., Kalvelių k., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


42. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41320600:164, kad. Nr. 41320600:168 ir kad. Nr. 41320600:172), esančių Vilniaus r. sav., Maišiagalos sen., Gudelių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau


43. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41170400:99), esančio Vilniaus r. sav., Riešės sen., Jadvygiškių k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 27
Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 2
Andžejevski Tadeuš, Stankevič Feliks Anton,
Prieš: 0


44. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41170200:2107, kad. Nr. 41170200:2108, kad. Nr. 41170200:2111, kad. Nr. 41170200:2120, kad. Nr. 41170200:2121, kad. Nr.41170200:2122, kad. Nr. 411702002123 ir kad. Nr. 41170200:2124), esančių Vilniaus r. sav., Riešės sen., Tekliūnų vs., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


45. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypo (kad. Nr. 41800300:162), esančio Vilniaus r. sav., Rukainių sen., Užukenės k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 3
Giedraitis Stanislovas, Lebrikienė Janina, Šatas Algis,
Prieš: 0


46. Dėl Tuščiaulių k., Nemenčinės sen., Vilniaus r. vietovės lygmens bendrojo plano rengimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


47. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės teritorijos kraštovaizdžio specialiojo plano tekstinės dalies tikslinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


48. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorės Liucinos Kotlovskos tariamo tarnybinio nusižengimo tyrimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


50.   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 29
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Jurgilas Petras, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


52. Dėl gatvių pavadinimų (30-40) projektai   Išsamiau


53. Papildomas klausimas   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 28
Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Augūnas Vaidas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Lebrikienė Janina, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Šatas Algis, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0