Vilniaus rajono
savivaldybė


1 dalis

Paieška

Posėdžių archyvas


Tarybos posėdis 2017-03-31   [2017-03-31]



1. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 metų biudžeto padidinimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


2. Dėl VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos 2016 metų finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo ir pritarimo VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos 2016 metų veiklos ataskaitai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


3. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės vykdomų visuomenės sveikatos priežiūros funkcijų įgyvendinimo 2016 metų ataskaitos patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


4. Dėl viešosios įstaigos Vilniaus rajono centrinės poliklinikos 2017 metų siektinų veiklos užduočių ir veiklos vertinimo kiekybinių bei kokybinių rodiklių patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


5. Dėl visuomenės sveikatos būklės Vilniaus rajone 2015 metais ataskaitos patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


6. Dėl audito atlikimo VšĮ Vilniaus rajono centrinėje poliklinikoje   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


7. Dėl VšĮ Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinikos 2016 metų finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo ir dėl pritarimo VšĮ Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinikos 2016 metų veiklos ataskaitai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


8. Dėl viešosios įstaigos Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinikos 2017 metų siektinų veiklos užduočių ir veiklos vertinimo kiekybinių bei kokybinių rodiklių patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


9. Dėl viešosios įstaigos Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinikos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės lovų skaičiaus patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


10. Dėl audito atlikimo VšĮ Vilniaus rajono Nemenčinės poliklinikoje   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


11. Dėl 2008 m. gegužės 30 d. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sprendimo Nr. T3-176 „Dėl didžiausio leistino valstybės tarnautojų pareigybių ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, skaičiaus Vilniaus rajono savivaldybės institucijose patvirtinimo“ pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 22
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 4
Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Gaidamovič Albert,
Prieš: 0


12. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016-12-22 sprendimo Nr. T3-474 „Dėl sutikimo perimti Vilniaus rajono savivaldybės nuosavybėn inžinerinius tinklus“ dalinio pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


13. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 20 d. sprendimu Nr. T3-435 patvirtintos būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčių dalies kompensacijų mokėjimo ir permokėtų kompensacijų grąžinimo tvarkos dalinio pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


14. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015-11-20 sprendimu Nr. T3-436 patvirtintos savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos tvarkos dalinio pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


15. Dėl socialinio būsto Vilniaus r., Paberžės sen., Visalaukės I k., Didžiojoje g. 33-1, išnuomojimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


16. Dėl socialinio būsto Vilniaus r., Paberžės sen., Paberžės k., Vilniaus g. 62-1, išnuomojimo ir terminuotos nuomos sutarties sudarymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


17. Dėl socialinio būsto Vilniaus r., Kalvelių sen., Kalvelių k., Sodų g. 28-1, išnuomojimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


18. Dėl buto Vilniaus r., Avižienių sen., Avižienių k., Gėlių g. 1-4, pardavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


19. Dėl ilgalaikio materialiojo turto perdavimo biudžetinei įstaigai Vilniaus rajono Nemenčinės daugiafunkciniam kultūros centrui   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


20. Dėl Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Savičiūnų skyriaus pastato perdavimo Vilniaus rajono savivaldybės administracijai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


21. Dėl Savivaldybės materialiojo turto nuomos sutarties pratęsimo su UAB „Autoplaza“   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


22. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrojo plano dalinio pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 20
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 3
Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Gaidamovič Albert,
Prieš: 3
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras,


23. Dėl 2017-2018 mokslo metų Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo organizavimo modelių patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 21
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 5
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Gaidamovič Albert,
Prieš: 0


24. Dėl sutikimo perimti valstybės ilgalaikį materialųjį turtą Vilniaus rajono savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


25. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų priėmimo laiko, mokyklų klasių skaičiaus ir mokinių skaičiaus vidurkio klasėse pagal vykdomas bendrojo ugdymo programas, priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičiaus vidurkio grupėse 2017-2018 mokslo metams nustatymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 20
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 3
Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Gaidamovič Albert,
Prieš: 3
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras,


26. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės lankytinų vietų sąrašo patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


27. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės 2017 metų socialinių paslaugų plano patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


28. Dėl Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centro nuostatų patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 22
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 2
Bortko Kristyna, Gaidamovič Albert,
Prieš: 0


29. Dėl Savivaldybės turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


30. Dėl ilgalaikio ir trumpalaikio turto perdavimo biudžetinei įstaigai Vilniaus rajono Mostiškių mokyklai - daugiafunkciam centrui   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


31. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 24 d. sprendimo Nr. T3-49 „Dėl Vilniaus rajono 2017-2019 m. strateginio veiklos plano patvirtinimo“ tikslinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 2
Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras,
Prieš: 0


32. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Vilniaus vandenys“ strateginio veiklos ir plėtros plano 2017-2019 m. tvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


33. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016-12-22 sprendimo Nr. T3-515 „Dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą lengvatų skyrimo ir teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


34. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016-12-22 sprendimo Nr. T3-514 „Dėl Vilniaus rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


35. Dėl triukšmo prevencijos Vilniaus rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


36. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tvarkymo ir švaros taisyklių patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


37. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijų seniūnaičių sueigos ir išplėstinės seniūnaičių sueigos nuostatų patvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 1
Vasiliauskas Jonas,
Prieš: 0


38. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2009-02-27 sprendimo Nr. T3-69, 2009-11-19 sprendimo Nr. T3-345, 2010-03-24 sprendimo Nr. T3-75, 2014-02-28 sprendimo Nr. T3-65 pripažinimo netekusiais galios   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


47. Dėl Tadeušo Konvickio g. pavadinimo suteikimo Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Pūstalaukio k.; Sūduvių g. pavadinimo priskyrimo Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Antežerių k.; Sūduvių g. trasos pratęsimo Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Buivydiškių k.; Ulonų g. trasos sutrumpinimo Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Vaivadiškių k.; Debesų g. pavadinimo panaikinimo Vilniaus r. sav., Zujūnų sen., Gudelių k.   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 19
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard,
Susilaikė: 3
Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Gaidamovič Albert,
Prieš: 3
Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras,


48. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Riešės k., Pikutiškių k., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


49. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Juodšilių sen., Valčiūnų k., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


50. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Juodšilių sen., Valčiūnų k., Miško g. 1, Šiaudinės k., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


51. Dėl žemės sklypo, esančio Vilniaus r. sav., Nemenčinės m. sen., Nemenčinės m., Bažnyčios g., kaip visuomenės poreikiams skirtos teritorijos, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


52. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Nemenčinės m. sen., Nemenčinės m., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


53. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Nemenčinės m., nuosavybės teisėms atkurti į turėtą žemę, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


54. Dėl žemės sklypo, esančio Vilniaus r. sav., Paberžės sen., Anavilio k., kaip visuomenės poreikiams skirtos teritorijos, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


55. Dėl žemės sklypo, esančio Vilniaus r. sav., Paberžės sen., Lygialaukio k., kaip visuomenės poreikiams skirtos teritorijos, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


56. Dėl žemės sklypų, esančių Vilniaus r. sav., Rukainių sen., Bruškiškių k., Čepurniškių k., Savičiūnų k., Tumosų k., Gudžių k., Mūrininkų k., Kalesninkų k., Jukšėnų k., kaip visuomenės poreikiams skirtų teritorijų, suformavimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


57. Dėl techninės klaidos ištaisymo Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016-04-29 sprendimu Nr. T3-165 patvirtintuose detaliojo plano brėžiniuose ir sprendimo 1 punkte   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


58. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2015-12-11 sprendimo Nr. T3-549 2 punkto patikslinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


61. Dėl žemės sklypų (kad. Nr. 41070100:5, kad. Nr. 41070100:6, kad. Nr. 41070100:51, kad. Nr. 41070100:56, kad. Nr. 41070100:57, kad. Nr. 41070100:103, kad. Nr. 41070100:104, kad. Nr. 41070100:128, kad. Nr. 41070100:129, kad. Nr. 41070100:130, kad. Nr. 41070100:132, kad. Nr. 41070300:66, kad. Nr. 41070300:128, kad. Nr. 41070300:178), esančių Vilniaus r. sav., Bezdonių sen., Aukštuolės k., (kad. Nr. 41070100:329, kad. Nr. 41070100:330, kad. Nr. 41070100:331), esančių Vilniaus r. sav., Bezdonių sen., Vilkiškių k., (kad. Nr. 41070100:145), esančio Vilniaus r. sav., Bezdonių sen., Jonėnų k., detaliojo plano keitimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 24
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


62. Dėl žemės ūkio paskirties žemės sklypų (kad. Nr. 41840100:483 ir kad. Nr. 41840100:622), esančių Vilniaus r. sav., Sudervės sen., Rastinėnų k., detaliojo plano patvirtinimo   Išsamiau
Pasisako:
Rekst Marija

Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


63. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės teritorijos kraštovaizdžio specialiojo plano tekstinės dalies tikslinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


64. Dėl darbo grupės Vilniaus rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamentui pakeisti sudarymo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


65. Dėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nario visuomeninio padėjėjo veiklos nuostatų tvirtinimo   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


66. Dėl 2016 metų Vilniaus rajono savivaldybės mero veiklos ataskaitos   Išsamiau


68. Dėl gatvių pavadinimų (39-47) projektai   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0


69. Papildomas klausimas   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 25
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 1
Vasiliauskas Jonas,
Prieš: 0


70. Papildomas klausimas   Išsamiau
Balsavimo rezultatai: Priimtas
Už: 26
Rekst Marija, Andžejevski Tadeuš, Adamaitis Stanislav, Lepilova Elvyra, Stankevič Feliks Anton, Treščinski Michal, Ždanovič Zigmont, Markova Tatjana, Karpavičienė Irena, Marcynkevič Zigmund, Demeško Teresa, Stankevič Aleksandr, Karosas Gintaras, Vasiliauskas Jonas, Želnys Artūras, Bortko Kristyna, Giedraitis Stanislovas, Klim Miroslava, Komarovski Robert, Kondratovič Vladislav, Miliuškevič Ana, Sobieska Renata, Makovska Ilona, Zajankovski Stanislav, Tomaševič Leonard, Gaidamovič Albert,
Susilaikė: 0
Prieš: 0